poniedziałek, 23 lutego 2015

Dzień dobry!

Dzień dobry!
Kulturalnie o kulturze, czyli Mysz na tropie tego, co warte uwagi - muzycznie, książkowo i filmowo. Znajdzie się tu wszystko to, co wzbudza we mnie pozytywne emocje, skłania do wzruszeń i sprawia, że miło spędzam czas.
Książki to moja pasja. Sięgam po nie w każdej wolnej chwili. Nie ograniczam się do jednego gatunku - próbuję, kosztuję, sprawdzam, co warto, a czego nie.
Muzyka to moja kolejna pasja. Rozbieżność tego, co słychać w moich głośnikach jest ogromna, chociaż przeważa po polsku i nie ma współczesnej papki. Chyba, że coś wybitnie wpadnie w ucho, ale pop-papka wpada naprawdę rzadko..
Filmy... filmy do mojej pasji się nie zaliczają, ale jako człowiek, który ceni sobie kulturę, staram się poznać przynajmniej to, co czuję, że powinnam - szeroko pojęte klasyki, filmy nagradzane, filmy z ukochanymi aktorkami i aktorami, czy te stworzone przez ulubionych reżyserów. Mimo, że do filmu mnie specjalnie nie ciągnie, to jednak każdego roku oglądam całkiem sporo.
Mam nadzieję, że eksperyment z tym blogiem wypali i mnie nie braknie zapału do pisania, a potencjalnym czytelnikom nie zabraknie chęci do czytania.
Do biegu gotowi... start!
To byłam ja, Mysz.

1 komentarz: